Webmaster Bilgileri,Webmaster Dersleri,Webmaster dosyaları,Webmaster hakkında yardımcı olacaklar,Webmaster   wordpress dersleri,wordpress bilgileri,wordpress püf noktaları,wordpress,wordpress temaları,wordpress eklentileri   sosyal Medya bilgileri,sosyal medya,sosyal,medya,sosyal medyadan haberler,facebook twitter google   Seo Bilgisi,Seo Nedir,seo dersleri,seo,seo hakkında bilgi,backlink,sosyal imleme   Bilgisayar Dersleri,Bilgisayar,dersler,bilgisayar dersleri,pc dersleri,bilgisayar ve pc dersleri   Blogger dersleri,blogger temaları,blogger widgetleri,blogger bilgileri,blogger   nedir,ne nedir,ne,nasıl,ne işe yarar,neden,nasıl,niçin,ne zaman,bilinmeyenler   Tanıtım Yazıları,site tanıtımları,blog tanıtımları,program tanıtımları  

E-ticarette Yapılan Hatalar

E-ticarette Yapılan Hatalar, SEO’ya verilmeyen değer, E-ticareteSEO’ya verilmeyen değer, Yazılım altyapılarının yetersiz olması, Influencer süreçlerinin doğru yönetilememesi, ürün çekim hataları, kalitesiz içerikler, grafik tasarım hataları gibi uzayıp gidiyor. Aslında hepsinin temelinde yapılan hata, işin başında olan kişilerin bilgisizliğinden kaynaklanıyor. Esnaf mantığıyla E-ticarete giriş yapan çoğu kişi önce dolandırılıyor. Sonra da işine sıkı sarıldığını zannederek profesyonellerin eline işini teslim edemiyor. Ülkemizde bu ve bunun gibi birçok sorunu çözmek adına bildiğim her şeyi paylaşacağım. Merak ettiğiniz, kafanıza takılan tüm sorularınızı bu gönderi altına ya da mesaj kısmına yazabilirsiniz. Tecrübemin ve bilgimin yettiği kadar yanınızdayım.

Bir önceki yazımız olan Google güvenlik duvarını yükseltiyor başlıklı makalemizde APPS SCRİPTS, E-DOLANDIRICILIK ve Google hakkında bilgiler verilmektedir.

“Aşşağıya yorum yaparak soru sorabilir veya Backlink sağlayabilirsiniz. Backlink Nedir
Webmaster Araçları


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ