Webmaster Bilgileri,Webmaster Dersleri,Webmaster dosyaları,Webmaster hakkında yardımcı olacaklar,Webmaster   wordpress dersleri,wordpress bilgileri,wordpress püf noktaları,wordpress,wordpress temaları,wordpress eklentileri   sosyal Medya bilgileri,sosyal medya,sosyal,medya,sosyal medyadan haberler,facebook twitter google   Seo Bilgisi,Seo Nedir,seo dersleri,seo,seo hakkında bilgi,backlink,sosyal imleme   Bilgisayar Dersleri,Bilgisayar,dersler,bilgisayar dersleri,pc dersleri,bilgisayar ve pc dersleri   Blogger dersleri,blogger temaları,blogger widgetleri,blogger bilgileri,blogger   nedir,ne nedir,ne,nasıl,ne işe yarar,neden,nasıl,niçin,ne zaman,bilinmeyenler   Tanıtım Yazıları,site tanıtımları,blog tanıtımları,program tanıtımları  

Facebook’un Açığı Bulundu

Tahmin edebiliyorum ki bu yazıyı okuyorsanız sizi de Facebook hesabınız var. Ve resimlerinizi hiç şüphe etmeden hiç yedeklerini almaya gerek duymadan facebook a atıyorsunuz ama ya birileri onları kolayca silebilirse ?  Bunu hiç düşündünüz mü ? Bir kişi çıksa ve Facebook‘daki tüm fotoğrafları silse . Umarım öyle birşey olmaz ancak Hindistanlı Laxman Muthiyah adlı facebook kullanıcısı ve aynı zamanda bir web uzmanı facebookdaki resimleri ufak bir kod kullanarak silebileceğini keşfetti hatta videosunu çekti.

Laxman‘ın bulduğu bu kod sayesinde facebook’a yüklenen tüm resimler hiç yüklenememiş gibi silinebiliyor.

Facebook'un Açığı Bulundu

 

Laxman Facebook’un açığını buldu ve onun videosunu çekerek yetkililere bunu nasıl çözebileceklerini bildirdi. Ve karşılığında Facebook yöneticilerinden Laxman’a 12.500 dolar’lık çek hediye edildi.

Bir önceki yazımız olan Godaddy İndirim Kuponları 2015 başlıklı makalemizde GoDaddy İndirim Kodları Çalışıyor, Godaddy İndirim Kuponları ve Godaddy İndirim Kuponları 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

“Aşşağıya yorum yaparak soru sorabilir veya Backlink sağlayabilirsiniz. Backlink Nedir
Webmaster Araçları


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ