Webmaster Bilgileri,Webmaster Dersleri,Webmaster dosyaları,Webmaster hakkında yardımcı olacaklar,Webmaster   wordpress dersleri,wordpress bilgileri,wordpress püf noktaları,wordpress,wordpress temaları,wordpress eklentileri   sosyal Medya bilgileri,sosyal medya,sosyal,medya,sosyal medyadan haberler,facebook twitter google   Seo Bilgisi,Seo Nedir,seo dersleri,seo,seo hakkında bilgi,backlink,sosyal imleme   Bilgisayar Dersleri,Bilgisayar,dersler,bilgisayar dersleri,pc dersleri,bilgisayar ve pc dersleri   Blogger dersleri,blogger temaları,blogger widgetleri,blogger bilgileri,blogger   nedir,ne nedir,ne,nasıl,ne işe yarar,neden,nasıl,niçin,ne zaman,bilinmeyenler   Tanıtım Yazıları,site tanıtımları,blog tanıtımları,program tanıtımları  
sex

Google Trends Nedir ?

2 yıl önce
4.463 kez görüntülendi

Google Trends Nedir ?

 

Google Trends, adındanda belli olduğu gibi Google’nin bir servisidir günümüzde en gelişmiş Arama Motoru olan Google yapılan aramaları ve sorguları istatislik olarak kayıt ediyor ve GooglTrends adlı servisinde biz kullanıcılarına sunuyor. Yani yılın popüler ve trend sorgularını bildiriyor.

Google Trends Nedir ?

Google Trends Nedir ?

Google Trends Nedir ?

 

En çok hangi Film aratılmış, En çok hangi Dizi aratılmış, En çok hangi yemek aratılmış, En çok hangi Ünlüler aratılmış. Öğrenebiliyorsunuz isterseniz trendleri isterseniz kendi istediğiniz kelimeleri öğrenebiliyorsunuz.

 

Google Trends Nedir ?

GooglTrends sayfasında bulunan  Search Google Trends bölümüne merak ettiğiniz sorguyu yazarak analiz raporlarına sahip olabilirsiniz.

 

Google Trends : http://www.google.com/trends/

Bir önceki yazımız olan Google Seo Başlangıç Rehberi başlıklı makalemizde google bilgileri, Google Seo Başlangıç Rehberi ve google seo başlangıç rehberi pdf hakkında bilgiler verilmektedir.

“Aşşağıya yorum yaparak soru sorabilir veya Backlink sağlayabilirsiniz. Backlink Nedir


Webmaster AraçlarıBu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. Gürkan dedi ki:

    Tüm Webmasterlerin Bilmesi Gereken Bir Püf Nokta 🙂

  2. Cem dedi ki:

    Açıklayıcı ve yararlı bir makale olmuş teşekkürlerimi sunuyorum

Yorum Yaz


hd porno sitesi elektrik faturası ödeme
instagram takipçi hilesi instagram takipçi instagram beğeni hilesi