Webmaster Bilgileri,Webmaster Dersleri,Webmaster dosyaları,Webmaster hakkında yardımcı olacaklar,Webmaster   wordpress dersleri,wordpress bilgileri,wordpress püf noktaları,wordpress,wordpress temaları,wordpress eklentileri   sosyal Medya bilgileri,sosyal medya,sosyal,medya,sosyal medyadan haberler,facebook twitter google   Seo Bilgisi,Seo Nedir,seo dersleri,seo,seo hakkında bilgi,backlink,sosyal imleme   Bilgisayar Dersleri,Bilgisayar,dersler,bilgisayar dersleri,pc dersleri,bilgisayar ve pc dersleri   Blogger dersleri,blogger temaları,blogger widgetleri,blogger bilgileri,blogger   nedir,ne nedir,ne,nasıl,ne işe yarar,neden,nasıl,niçin,ne zaman,bilinmeyenler   Tanıtım Yazıları,site tanıtımları,blog tanıtımları,program tanıtımları  

Site Yazarı Okurlarından Ne Bekler

Site Yazarı Okurlarından Ne Bekler

Her okuyucu siteden ve o sitenin yazarından bir şeyler bekler. Diğer taraftanda biz Blog Yazarları da okuyucumuzdan bazı beklentilerimiz vardır. Bunlar bizim de hakkımızdır. Uykusuz geçen gecelerin , kodlarla boğuşan o gözlerin , araştırma içinde geçen o günlerin haddi hesabı yoktur .

 

Peki Site Yazarı Okurundan Ne Bekler  ?

 

 

Yorum Yazmanızı İster !

Yazdığımız her kelime, her cümle, her yazı için çok fazla emek harcar ve araştırma yaparız . Bu kadar emeğin ardından okuyucularımızın bir övgü, bir teşekkür etmesini yorumlarıyla bize ” Biz Buradayız Ve Okuyoruz ! ” demesini isteriz yapılan her yorum bir sonraki yazının kalitesini arttırır.

 

Yazdıklarını Sosyal Medyada Paylaşmanızı İster !

Her Yazar, yazılarının çok okunmasını ister. Yazının okunma sayısı arttıkça yazarın iştahıda açılır . Bir yazı ne kadar okunursa ve paylaşılırsa yazarın o kadar yazası gelir . Bu yüzden okuduğunuz ve beğendiğiniz yazıyı kendi sosyal ağ hesaplarınızda arkadaşlarınızın da okuması için paylaşırsanız yazara çok büyük destek olursunuz .

 

Abonesi çok olsun ister !

Abonelik yazarlar için vazgeçilmezdir yazısını yazdıktan sonra en az abone sayısı kadar kişşinin okuyacağını bilir ve motive olur . Abone olmanın okuyucuyada kazancı vardır , bu kazançlar size gerekli olan bilgilerin size ulaşmasıdır sevdiğiniz ve sürekli ziyaret ettiğiniz bir sitede neler yeni, girip bakmak yerine size bildirilmesi daha iyi değilmidir ?

 

Yazılarının Tavsiye Edilmesini İster !

Okurlarının, okudukları ve beğendikleri yazıları varsa sitesinde,blogunda sohbetletlerinde kendilerini ilgilendiren konularda yazılarının tavsiye edilmesini isterler.

 

Benden Tavsiye !

Ben bir Yazarım elimden geldiğince yazılar yazdım ve yazmayada devam edeceğim ancak yabancı ülkelerde yazarlara verilen destek ülkemizde verilmiyor bari bu yeni neslimiz az da olsa yazarlarımızın değerini bilsin ve onlara istediklerini versin….

 

Bu yazıyı okuduktan sonra ne yapabilirsiniz ! Herhangi bir yazıya yorum yapabilirsiniz. Herhangi bir yazıyı Sosyal Medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz. Sitenizin herhangi bir yerine link ekleyebilirsiniz. Blogunuzda WebDersleri.Net‘i anlatan bir yazı yayınlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Blogumdan Nasıl Para Kazanırım ? başlıklı makalemizde blogdan para kazanma, blogumdan nasıl para kazanabilir ve Blogumdan nasıl para kazanabilirim hakkında bilgiler verilmektedir.

“Aşşağıya yorum yaparak soru sorabilir veya Backlink sağlayabilirsiniz. Backlink Nedir
Webmaster Araçları


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Uğur Keskin dedi ki:

  Aynen öyle kardeşim çok iyi anlatmışsın 😀

 2. Batuhan dedi ki:

  Evet hocam çok haklısınız ama genellikle en önemlisi yorumdur diye düşünüyorum 🙂 İnsan motive oluyor.

  1. Adminbey dedi ki:

   Aynen öyle şuan olduğu gibi, sizin yorumunuzda beni mutlu etti teşekkürler.

BİR YORUM YAZ