Webmaster Bilgileri,Webmaster Dersleri,Webmaster dosyaları,Webmaster hakkında yardımcı olacaklar,Webmaster   wordpress dersleri,wordpress bilgileri,wordpress püf noktaları,wordpress,wordpress temaları,wordpress eklentileri   sosyal Medya bilgileri,sosyal medya,sosyal,medya,sosyal medyadan haberler,facebook twitter google   Seo Bilgisi,Seo Nedir,seo dersleri,seo,seo hakkında bilgi,backlink,sosyal imleme   Bilgisayar Dersleri,Bilgisayar,dersler,bilgisayar dersleri,pc dersleri,bilgisayar ve pc dersleri   Blogger dersleri,blogger temaları,blogger widgetleri,blogger bilgileri,blogger   nedir,ne nedir,ne,nasıl,ne işe yarar,neden,nasıl,niçin,ne zaman,bilinmeyenler   Tanıtım Yazıları,site tanıtımları,blog tanıtımları,program tanıtımları  

Sitenize Alexa Rank Ekleyin

1 yıl önce
2.425 kez görüntülendi

Sitenize Alexa Rank Ekleyin
 

Eğer sitenizin belli bir konuma geldiğini ve artık reklam eklemenin gerekli olduğunu düşünüyorsanız sitenize Alexa’nın Rank Göstergesini Eklemelisiniz. Neden ? derseniz.  Sitenize reklam verecek olan kurumlar veya kişiler sitenizin Alexa Sıralaması, Hit Durumu veya Popüleritesini araştıracaktır.

 

Ancak sitenizde gezinirken Alexa Sıralamanızın gayet uygun olduğunu gören kişiler sitenize reklam vermeyi düşünecektir. Kurumları reklam vermeye teşvik etmek için Alexa Rank önemlidir.

 

Aynı zamanda Alexa Rank sitenizin alexa sıralamasını gösterir, sitenize Alexa Rank eklediğiniz zaman Alexa sıralamanız daha hızlı düşecektir. Alexa’nın ne demek olduğunu bilmiyorsanız “ Alexa Nedir Alexa Önemlimidir ” adlı konumuzu okuyabilirsiniz.

 

Sitenize Alexa Rank Widgeti eklemek oldukça basittir. Yapmanız gereken altta verdiğim kodu kendi sitenize eklemektir. Bu kod sizin Alexa Sıralamanızı sitenize ekleyecektir Örnek Resimde olduğu gibi.

 

Alexa Rank Widget Kodu

 

<script type='text/javascript' language='JavaScript' src='http://xslt.alexa.com/site_stats/js/t/b?url=www.webdersleri.net'></script> 

wwww.webdersleri.net yerine kendi site adresini yazarak sitenize ekleyiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Google'dan Mobil Uyum Şartı başlıklı makalemizde Google Mobil Uyum Kararı, Google'dan Mobil Uyum Şartı ve mobil dostu site oluşturma hakkında bilgiler verilmektedir.

“Aşşağıya yorum yaparak soru sorabilir veya Backlink sağlayabilirsiniz. Backlink Nedir


Webmaster AraçlarıBu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. Ahmet dedi ki:

  Ben ekledim çalıştı

 2. tramer sorgulama dedi ki:

  ellerinize sağlık çok güzel çalışma olmuş

 3. Ahmet dedi ki:

  Dediklerinizi yaptım ama ogghaber mobilde görünmüyor bir türlü

  1. Web Admin dedi ki:

   ben baktım çalışıyor efendim yaptığınız işlem hemen gözükmez
   biraz zaman geçmesi lazım
   ayrıca linkleri yoruma değil direk
   kullanıcı adı:
   website: bu kısıma eklemeniz durumunda kesinlikle onaylıyoruz.

Yorum Yaz